Şahinler Fidancılık ve Peyzaj’ı uluslararası standartlarda fidancılık ve peyzaj hizmetini Erzurum ve bölgesine getirmek amacıyla kurduk. Kuruluşumuzdan bugüne, fidancılık ve peyzaj sektöründe ilklere imza atmanın ve yüzlerce müşterimize Şahinler kalitesinde fidancılık ve peyzaj hizmeti sunmanın kıvancını yaşıyoruz.

Fidancılık ve peyzaj alanında Şahinler kalitesi en büyük gurur kaynağımız. Fidancılık ve peyzaj sektöründe uluslararası kalite belgesi olan Erzurum’un ilk fidancılık ve peyzaj firması olmanın ve bölgemize dünya standartlarını kazandırmanın gururu ile büyük işler başardık.

Bugün alanlarında uzman tüm personelimiz ile tüm hizmet noktalarımızda son teknolojik cihazlarımız, makina parkımız ve yakın ilgimiz ile yaşanabilir yeşil alanların oluşturulmasına katkı sağlıyoruz.

Fidancılık ve peyzaj hizmetlerindeki “ilk”leri ile bir ‘marka’ olan Şahinler, artık yalnızca Erzurum’da değil çevre bölge illerinden de proje kabul ediyor. Süs bitkileri, meyve ağaçları, çalı grupları, gül ve mevsimlik çiçeklerin bölgeye uygun olarak yetiştirilmesi ve güçlendirme çalışmaları, yapısal ve peyzaj uygulamalarımız, kişiye özel terrarium çalışmalarımız, dekoratif süs taşları, sulama sistemleri, kamelya, pergöle uygulamaları ile gerçekleştirdiğimiz başarılı uygulamalarla, Erzurum ve bölgesinde ilgi çeken çalışmalar yapıyoruz.

Bilimsel araştırmalara verdiğimiz önem, müşteri odaklı hizmet politikamız, etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi olanaklara sahip olma vizyonumuz ve kalite değerlerimiz bizim için vazgeçilmez unsurlar.

Şahinler sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve yeni lokasyonlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Bizim için en önemli şey sağlıklı ve yeşil yaşanabilir alanlarda mutlu bir yaşam sürmeniz. Bu amaçla biz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Her şey sizler için; “Temiz ve Yeşil Bir Çevre”

Umut ŞAHİN
Yönetim Kurulu Başkanı