ŞAHİNLER FİDANCILIK - PEYZAJ

Şahinler fidancılık ve peyzaj, bölgenin şartlarına uygun bir şekilde büyütülmüş ve güçlendirilmiş bahçe bitkilerinin üretimini gerçekleştiren kuruluş, elde edilen özel çeşitlerin Erzurum’un park ve bahçelerine kazandırılması amacıyla satışa yönelik çalışmalar başlattı.

Şahinler Fidancılığın diğer kuruluşlardan önemli bir farkı, ithal edilmiş de olsa, bitkinin Erzurum şartlarında en az bir veya birkaç yıl büyütülmesi, toprak ve iklim şartlarına alıştırılmasıdır. Fidancılık alanında yerli ve ithal süs bitkileri, meyve ağaçları, çalı grupları, gül ve mevsimlik çiçekler ve diğer ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Periyodik bahçe bakımları ile sürekli hizmet anlayışını benimsemektedir.

Şahinler fidancılık ve peyzaj, yapısal uygulamaları, proje, tasarım ve peyzaj uygulamaları ile güçlü ekibi ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve yüzlerce referansı ile yaşanabilir bir çevre için çalışmalar sürdürmektedir.

Şahinler fidancılık ve peyzaj,Gübretaş Bahçem, Akademi Tohum, Turba Makro-Vit ve İstanbul Tohumculuk ürünlerini kullanmaktadır.