FİDANCILIK

Şahinler fidancılık ve peyzaj, bölgenin şartlarına uygun bir şekilde büyütülmüş ve güçlendirilmiş bahçe bitkilerinin üretimini gerçekleştiren kuruluş, elde edilen özel çeşitlerin Erzurum’un park ve bahçelerine kazandırılması amacıyla satışa yönelik çalışmalar başlattı. Şahinler Fidancılığın diğer kuruluşlardan önemli bir farkı, ithal edilmiş de olsa, bitkinin Erzurum şartlarında en az bir veya birkaç yıl büyütülmesi, toprak ve iklim şartlarına alıştırılmasıdır. Fidancılık alanında yerli ve ithal süs bitkileri, meyve ağaçları, çalı grupları, gül ve mevsimlik çiçekler ve diğer ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir.

TERRARIUM

Terrarium için kara ortamının akvaryumudur diyebiliriz. Şeffaf ve dayanıklı kapların içerisinde canlı bir hayat sunan, minyatür yaşam alanlarıdır. Özellikle son bir senedir ülkemizde de çok yaygın olan bu botanik akım Şahinler Fidancılık ve Peyzaj ayrıcalığı ile sizlerin de yaşam alanlarınız süsleyecek. Özenle seçtiğimiz bir birinden farklı bitkilerimizle sizin seçebileceğiniz çeşitli şekillerde bulunan akvaryumlar veya fanuslara yerleştirerek sizin Terrariumunuzu oluşturuyoruz.

DEKORATİF SÜS TAŞLARI

Yapısal uygulamalarda doğal alanlarınıza ve bahçelerinize renk katacak geniş ürün yelpazesiyle dekoratif süs taşları hizmeti sunmaktadır.

OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ

Bahçelerinize ve yeşil alanlarınızda modern otomatik sulama sistemleri sunmaktadır. Otomatik sulama sistemleri ile insan gücünden ve su kaynaklarından tasarruf sağlanmakta, yüksek verimlilikte çözüm alınmaktadır.

PERİYODİK BAHÇE BAKIMLARI

Bahçelerinize ve yeşil alanlarınızda tecrübeli ve profesyonel ekibi ile periyodik bakımlar gerçekleştirilmektedir. Bahçelerinizin her zaman daha verimli ve görsel olması sağlanmaktadır.

ÇİM EKİMİ

Şahinler fidancılık ve peyzaj olarak Çim Ekimi & Bakımı hizmetini sizlere profesyonel ekibimiz ve  her gün bakımı yapılan makinalarımız ile kaliteli şekilde sunmaktayız...

PEYZAJ

Peyzaj halk arasında bilindik bir kelime olmasa da anlamı genel olarak bahçe tasarımı, bahçe düzenleme gibi düşünülebilir. Kısacası peyzaj kelimesi doğa ve doğa güzellikleri demektir.

Erzurum’da Şahinler fidancılık ve peyzaj, peyzaj ve bahçe düzenleme hizmetlerini siz değerli müşterilerine kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Yapısal uygulamalar, peyzaj, proje tasarım hizmetleri sunmaktadır.

KAMELYA – PERGÖLE

İstediğiniz boyutlarda ahşap kamelya ve pergöle hizmetleri sunulmaktadır.